Alcaravaneras

Kilometr dlouhá pláž na ostrově Gran Canaria

Podél východní části obce se táhne druhá nejdelší pláž v hlavním městě, dlouhá něco přes kilometr a široká téměř sto kilometrů. Tato pláž se nachází naproti jedné z důležitých infrastruktur města, přístavu, a je mnohem více rodinnou a sousedskou destinací než Las Canteras, která je více turisticky atraktivní.

Pláž pro sportovce

Pro milovníky sportu je na této pláži mimo jiné k dispozici zázemí pro plážový volejbal, basketbal a plážový fotbal. K dispozici je také plavčík a bezpečnostní služba a řada zábavních a restauračních podniků na promenádě, která vede podél písečné pláže.

Délka
550 m
Accessible
Parking
Showers
WC
Public transport
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045