Anfi del Mar

Pláž, kde klidné moře vypadá jako bazén

Příjemná pláž Anfi del Mar se nachází na jihu ostrova Gran Canaria, velice blízko města Mogán. Je to pláž s jemným bílým pískem, kde je voda tak klidná, že si zde můžete pohodově zaplavat jako v bazénu. Tato pláž je více než vhodná pro všechny rodiny cestující s dětmi, neboť ti nejmenší se mohou zabavit při hledání ulit v písku nebo na břehu zažít vlastní dobrodružství při hře na piráty nebo trosečníky.

Supermarkety a kavárny poblíž rodinné pláže

Na pláži Anfi del Mar mají turisté k dispozici velké množství služeb. Je možné si půjčit kajaky a šlapadla, na kterých se zabaví celá rodina, ale také si můžete odpočinout v pohodlném lehátku a poslouchat příjemné šumění moře. V blízkosti pláže se nachází obchodní centrum. V něm najdete supermarkety a kavárny, kde si můžete zakoupit malé občerstvení a nápoje, které si vychutnáte na pláži.

Délka
180 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Mogán

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045