Arguineguin

Pláž uprostřed městské zástavby

Tato 220 metrů dlouhá a 66 metrů široká pláž se nachází ve staré části města Arguineguín v obci Mogán a nese jeho jméno. Tmavě zlatý písek a oblázky, které ji ohraničují, jí dodávají velmi zvláštní vzhled. V blízkosti pláže je také několik restaurací, kde můžete ochutnat místní gastronomii.

Čerstvé ryby v přístavu

Necelých deset minut chůze od pláže se nachází přístav Arguineguín, v jehož bezprostřední blízkosti je spousta restaurací specializujících se na tradiční kanárskou kuchyni. Milovníci dobrého jídla mohou požádat o prohlídku čerstvě ulovených ryb, které se podávají téměř okamžitě.

Délka
398 m
Accessible
Restaurant
WC
Public transport
Solo en verano
Klidná voda
Localidad
Arguineguín

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045