Bahía Feliz

Pláž pro sportovce

Tato pláž o délce 1200 metrů a průměrné šířce 30 metrů je hojně navštěvována sportovci, kteří sem jezdí díky vynikajícím podmínkám pro windsurfing. Díky průměrné obsazenosti a mírnému vlnobití jsou v Bahía Feliz k dispozici služby jako půjčovna námořního vybavení

Jak se sem dostanete

Na tuto pláž se dostanete po dálnici GC-1 a odbočte na sjezdu Tarajalillo. Poté se vydejte po silnici GC-500 jižním směrem. Brzy uvidíte po levé straně malé náměstí, které oznamuje přítomnost Bahía Feliz. Pro ty, kteří dávají přednost veřejné dopravě, je zde možnost dojet až ke vchodu do městské zástavby „Bahía Feliz“.

Délka
206 m
Accessible
Parking
Public transport
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Bahía Feliz

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045