El Veril

Pláž se dvěma zátokami

Tato pláž s jemným tmavým pískem a průzračnou vodou, rozdělená uprostřed vlnolamem na dvě zátoky, nabízí milovníkům pohodlí četné služby. Je také mnohem klidnější a má o něco více vegetace než sousední Playa del Inglés.

Služby a dostupnost

Na konci druhého zálivu se nachází nejen přístupová rampa pro osoby se sníženou pohyblivostí, ale také všechny služby městské pláže, jako jsou sprchy, toalety a dokonce i malý stánek s občerstvením. Pro ranní ptáčata je tu možnost pronajmout si lehátko, ale je třeba si pospíšit, protože o ně bývá velký zájem.

Délka
2700 m
Accessible
Nudist zone
Parking
Restaurant
Showers
Public transport
Sin vigilancia
Klidná voda
LGTBI
Localidad
Maspalomas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
2
9
262
10045