Las Burras

Bezpečná a klidná pláž

Las Burras se nachází v pobřežní oblasti obce San Bartolomé de Tirajana, na jihu ostrova Gran Canaria, jedné z nejvýznamnějších turistických center Kanárských ostrovů. Je to velmi oblíbená pláž, s délkou 300 metrů a šířkou 110 metrů vám umožní pohodlně odpočívat v lehátku nebo pod slunečníkem. Pláž je chráněna vlnolamem, který poskytuje bezpečnost a klid. Je tedy ideálním místem pro děti. Právě proto je tato útulná písečná pláž jednou z nejoblíbenějších pláží pro rodiny.

Vše potřebné

Tato krásná pláž s jemným pískem je ideální pro koupání a opalování. Las Burras poskytuje vše, aby si návštěvníci mohli vychutnat příjemný pobyt: sprchy, údržbu pláže a pronájem slunečníků a lehátek. Je také vybavena kamerovým systémem a nabízí speciální služby pro lidi s omezenou mobilitou. Můžete se procházet po nábřeží, které nabízí krásný výhled na moře a okolní pláže San Agustín a Inglés.

Délka
694 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Public transport
Viento
Oleaje moderado
Localidad
San Agustín
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045