Las Nieves

Komfortní a dostupná pláž na Gran Canarii

Tato pláž s oblými kameny a křišťálově čistou vodou se nachází naproti starému přístavišti Algaete a je jednou z mála snadno přístupných v obci. Podél promenády dlouhé 500 metrů a široké 20 metrů najdete celou řadu barů a restaurací, kde se můžete mezi koupáním najíst.

Jak se dostat na pláž trajektem

V okolí této pláže se nacházejí krásná skrytá zákoutí, jako je například poustevna Virgen de las Nieves nebo samotné staré město, které lze navštívit pěšky nebo na kole. Pro zájemce je k dispozici trajektová linka, která vás ze sousedního ostrova Tenerife dopraví přímo do přístavu Las Nieves.

Délka
210 m
Accessible
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Agaete

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045