Melenara

Pláž pro každého na Gran Canarii

Tato 350 metrů dlouhá pláž v městečku Telde vyniká vulkanickým pískem a rozmanitými službami, které jí vynesly ocenění Modrá vlajka. Není divu, že je tato pláž s bezplatnými lázněmi, dětským hřištěm a místem pro piknik oblíbená u rodin.

Pod Neptunovým pohledem

Melenara je také známá svou velkolepou bronzovou sochou boha moře Neptuna, která je více než čtyři metry vysoká. Tato socha, již vytvořil kanárský sochař Luis Arencibia Betancort, je symbolem spojení města s mořem, což je vidět i na jídelním lístku mnoha restaurací v okolí pláže specializujících se na čerstvé ryby.

Délka
350 m
Accessible
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Oleaje moderado
Localidad
Telde

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045