Meloneras

Oblíbená pláž

Tato pláž, která je dlouhá téměř 500 metrů a široká 75 metrů, patří díky své poloze jen několik metrů od impozantních dun Maspalomas k nejoblíbenějším na Fuerteventuře. Je přístupný z centra města San Bartolomé de Tiraja a je obklopen krásnou promenádou, která nabízí všechny služby turistické oblasti, jako jsou restaurace, obchody a bary, kde si můžete dát drink.

Rozděleno majákem

Ačkoli nesousedí s pláží Maspalomas, protože ta je oddělena majákem, při odlivu jsou obě pláže propojeny, takže procházka mezi nimi je velmi příjemná. Na pláži je také půjčovna lehátek, plavčík, sprchy a toalety.

Délka
283 m
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Public transport
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Meloneras

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045