Montaña Arena

Nedotčená pláž

Pláž Montaña Arena se nachází na jihu ostrova Gran Canaria a je jednou z mála nedotčených pláží v oblasti, díky čemuž je oblíbená u místních obyvatel, kteří si jezdí užívat místní klid mimo přeplněné oblasti. Díky jemnému bronzovému písku a nádherné průzračné vodě se nedoporučuje pro rodiny, protože je obtížně přístupná.

Vhodná pro domácí zvířata

K Montaña Arena se nejčastěji dostanete po pobřežní silnici z Pasito Blanco směrem na El Pajar. Přístup k tomuto klidnému místu, které je vhodné pro domácí mazlíčky, je komplikovaný, protože z prašného parkoviště, kde necháte auto, musíte jít asi 10 až 15 minut pěšky. Pro příjemný zážitek je vhodné se nepřetěžovat a mít vhodnou obuv. Přítomnost nudistů je běžná.

Délka
250 m
Nudist zone
Parking
Sin vigilancia
Oleaje moderado
LGTBI
Localidad
Montaña Arena

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
2
9
262
10045