Patalavaca

Dvě pláže v jedné

Pláž Patalacava se nachází v obci Mogán na jihu ostrova Gran Canaria. Její zvláštností je, že se jedná vlastně o dvě pláže, které se po odlivu spojí v jednu. Kromě křišťálově čisté vody je v okolí několik restaurací a také supermarket, kam můžete zajít, pokud potřebujete doplnit zásoby.

Jedinečné západy slunce

Jednou z charakteristik této pláže jsou nádherné západy slunce, které lze pozorovat přímo z písku. Na pláži se nachází plážový klub, kde si můžete vychutnat drink a rozloučit se se dnem. Playa Patalacava nabízí také půjčovnu slunečníků, sprchy a přístup pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Délka
293 m
Accessible
Hammok sunshade
Restaurant
WC
Public transport
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Patalavaca

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045