Playa de Las Canteras

Jedna z nejlepších městských pláží v Evropě

Na severovýchodě ostrova Gran Canaria ve městě Las Palmas de Gran Canaria se nachází jedna z nejznámějších městských pláží v Evropě – pláž Las Canteras. Dobrou pověst si vysloužila nejen díky svému přírodnímu kouzlu, ale také díky kvalitě služeb a zdejší třídě plné života, která se nachází v samém srdci města. Na pláži Las Canteras si můžete během celého roku užít příjemné klima a klidné moře. Její charakteristická písčina zastupuje vlnolam a nabízí celou řadu oblastí plných podmořského života, ideálních pro šnorchlování.

Pláž se zlatým pískem ve městě Las Palmas de Gran Canaria

Las Canteras je pláž, kde se můžete dlouze procházet po více než dvou kilometrech zlatého písku. Ve dne si můžete půjčit lehátka a slunečníky a užívat si slunce poblíž písečných soch nebo surfovat na jižním konci pláže. Děti si mezitím můžou hrát na břehu s velmi malým výskytem vln, v dětských parcích nebo ve sportovních oblastech. Pláž je vybavena přístupem pro osoby s omezenou pohyblivostí, parkovištěm, sprchami a šatnami. Po západu slunce je příjemné pozorovat, jak se třída rozsvěcí nočním životem na terasách, v hospodách a restauracích.

Délka
3.100 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Klidná voda
LGTBI
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045