Playa de Maspalomas

Obří turistická pláž poblíž majáku Maspalomas

Na jihu ostrova Gran Canaria se nachází pláž turistického letoviska Maspalomas, lemovaná přírodní rezervací Dunas de Maspalomas. Jsou to téměř tři kilometry jemného zlatého písku s malým výskytem vln. Poblíž se nachází celá řada hotelů a apartmánů. Je to místo, kde můžete s rodinou prožít dokonalou dovolenou na slunci a užívat si prosluněných dnů na pláži. Také se můžete vydat na romantickou procházku krajinou proměnlivých dun se siluetou majáku Maspalomas, která se rýsuje proti západu slunce.

Ve dne se opalujte a v noci vyražte za zábavou na ostrově Gran Canaria

Pláž Maspalomas se dělí na různé úseky, které jsou vhodné pro všechny návštěvníky. V západní části je pláž spojená s letoviskem Maspalomas a nabízí služby ideální pro rodiny s dětmi, jako je půjčovna lehátek a slunečníků, sprchy nebo stánky s občerstvením. Směrem k západu a k výběžku Punta de Maspalomas se však objevují oblasti vhodné pro nudisty nebo milovníky vodních sportů. Po dni plném opalování pak není nic lepšího než si užít noční život v proslulých oblastech nočního života v Maspalomas a Playa del Inglés.

Délka
2710
Accessible
Hammok sunshade
Nudist zone
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Klidná voda
Localidad
Maspalomas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045