Playa de Mogán

Rodinná pláž s dobrým přístupem a klidným mořem na ostrově Gran Canaria

Pokud hledáte rodinnou pláž, na pláži Mogán najdete kout, kde si můžete užít klidnou dovolenou. Pláž Mogán se nachází na jihu ostrova Gran Canaria. Je ideální pro všechny věkové kategorie a mnohé rodiny si ji oblíbily díky zdejšímu klidu, mírnému moři a bílému písku. Na pláži Mogán běžně uvidíte děti zabrané do hry při kopání jam v písku, jak pobíhají sem a tam s plážovými kyblíčky. Jejich rodiče mezitím odpočívají pod slunečníkem nebo si hrají s dětmi v moři.

Bezpečná pláž s rodinnou atmosférou

Poblíž pláže Mogán, směrem ke sportovnímu přístavišti, najdete obchody, restaurace a zahrádky, kde se můžete občerstvit. Pláž je 200 metrů dlouhá a vyznačuje se rodinnou atmosférou. Je vybavená lávkami, které umožňují přístup osobám s omezenou pohyblivostí a dětským kočárkům. K dispozici jsou také venkovní sprchy. Ještě větší klid zajišťuje tým záchranářů, který dohlíží na bezpečí všech návštěvníků.

Délka
290 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Localidad
Mogán

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045