Playa del Inglés

Jedna z nejznámějších turistických pláží na ostrově Gran Canaria

Playa del Inglés je jedna z nejznámějších turistických pláží na ostrově Gran Canaria. Nachází se na jihu ostrova poblíž přírodní rezervace Dunas de Maspalomas. Pyšní se téměř třemi kilometry zlatého písku a klidným mořem a nabízí velké množství hotelů a apartmánů. Po celé její rozloze vedle sebe fungují místa se službami pro rodiny a prostory věnované sportům, jako je plážový volejbal nebo fotbal. Je to jedinečné místo, kde si můžete s rodinou užít báječnou dovolenou.

Obrovská rodinná pláž v turistickém letovisku Playa del Inglés

Playa del Inglés zabírá ohromnou rozlohu pobřeží. Rozprostírá se od turistického letoviska Playa del Inglés směrem k jihu, až k výběžku Punta de Maspalomas. Na severním kraji je velká nabídka ubytování a rozličné služby, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou, jako je půjčovna slunečníků, toalety, sprchy a stánky s občerstvením. Směrem k výběžku Punta de Maspalomas je pláž divočejší a jsou zde častější místa vhodná pro surfování a naturistické oblasti.

Délka
2,7 km
Accessible
Hammok sunshade
Nudist zone
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Tourist info
Klidná voda
LGTBI
Localidad
Playa del Inglés - Maspalomas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045