Pláž Guguy

Výlet na nejexotičtější pláž Gran Canaria

Pokud jste na Gran Canaria a máte dobrou fyzičku, toto je vynikající výlet se šťastným koncem: koupáním v obvykle klidném Atlantickém oceánu s výhledem na horu Teide. Exotická pláž Güi Güi vás omámí nejen svými atributy: dlouhá procházka k břehům této pláže trvá přibližně dvě a půl hodiny a na cestě vás čeká pár překážek. Je to jedna z nejlepších možností, pokud máte rádi přírodu, pohledy, čistý vzduch a samotu.

Koupání v La Aldea mezi útesy a horami

Na tuto pláž v La Aldea, na západě ostrova Gran Canaria, se dostanete z osady Tasartico, i když pohodlná cesta vede i lodí z Mogán nebo nebo z mola vesnice. Odměnou vám bude osvěžující koupání v křišťálové studenější vodě. V létě se divoká pláž Guguy plní jemným pískem, který je typický pro vulkanické podloží.

Délka
360 m
Nudist zone
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
La Aldea de San Nicolás
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
2
10
262
10045