Puerto Rico

Skvělá pláž pro děti na ostrově Gran Canaria

Pláž Puerto Rico se nachází poblíž města Mogán na jihu ostrova Gran Canaria. Tato pláž je více než 280 metrů dlouhá a vyznačuje se uvolněnou rodinnou atmosférou. Děti si užívají hry na zlatém písku a učí se plavat u břehu, zatímco dospělí odpočívají a užívají si klidu, po kterém tolik touží. Je to příjemná pláž, kde je moře neustále klidné. Díky tomu si zde můžete užít koupání ve kterékoliv části roku.

Užijte si celý den s rodinou

Na pláži Puerto Rico můžete strávit celý den s rodinou, jelikož jsou k dispozici lehátka a slunečníky a v blízkosti je dostupný velký výběr obchodů a služeb. Návštěvník si může číst knihu ve stínu, projet se v kajaku nebo si dát chlazený nápoj na slunci. Můžete sem přijet autobusem, ale pokud se rozhodnete pro cestu vlastním dopravním prostředkem, najdete tady i parkoviště.

Délka
274 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Klidná voda
Localidad
Puerto Rico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045