Sardina del Norte

Barvy u moře

Tato čtvrť v obci Gáldar slibuje zábavu doslova za rohem, protože promenáda a moře se nacházejí na jejím úpatí. Domorodý malíř, představitel expresionismu, Antonio Padrón trávil léto se svou rodinou na pláži Sardina del Norte. Pozoruhodný maják Sardina del Norte, vyvedený v červené a bílé barvě, a jeho okolí jsou nádherně zrekonstruované. Ke skále El Farrallón uprostřed moře, která je přírodní skulpturou sopečné struktury, se dostanete po pobřežní silnici z Gáldaru směrem na Agaete. Nachází se za pláží Martorel, obklopena banánovými plantážemi.

Pláže pro všechny chutě

V tomto ráji na severu ostrova Gran Canaria se nachází pláž Playa de Sardina, několik mol, pláž Roqueta a Barranquillo del Vino, kde se koupou zkušení plavci. Jsou ideální pro potápění, podmořský rybolov a pěší turistiku v oblasti majáku Sardina. Odtud se kolem pobřeží dostanete do centra města Gáldar. Pokud cestujete s rodinou, je velmi zábavné projet si okolí místním turistickým vláčkem, který jezdí v letních měsících.

Délka
80 m
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Solo en verano
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Gáldar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045