La Caleta

Klenot ostrova La Gomera

Tato pláž, která je považována za jeden z klenotů ostrova La Gomera a jednu z nejkrásnějších pláží Kanárských ostrovů, se nachází na severu ostrova a patří k obci Hermigua, přestože je od centra města vzdálená pouhých deset minut. Díky klidné vodě a černému písku si ji oblíbili turisté i místní obyvatelé, kteří se snaží udržovat její vybavení v perfektním stavu.

Pláž se službami

Právě díky klidné atmosféře a jemnému vulkanickému písku je tato pláž ideálním místem pro rodiny s dětmi. Na pláži je také několik služeb, které návštěvníkům zpříjemní pobyt, jako jsou toalety, sprchy, piknikové místo a restaurace.

Parking
Restaurant
Showers
WC
Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Hermigua
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
6
9
262
10045