La Cocina

Panenská pláž na ostrově La Graciosa

Kousek od pobřeží Lanzarote leží malý ostrov La Graciosa, rustikální enkláva izolovaná od hluku a ruchu města. Jednou z nejlepších pláží je La Cocina, 100 metrů dlouhá zátoka na úpatí hory Montaña Amarilla. Její klidné tyrkysové vody kontrastují s okrovými tóny této nedotčené krajiny. Je to také pláž, která je přirozeně chráněná před větrem, vlnami a mořskými proudy.

Slunce, moře a příroda pro celou rodinu

Mořské dno v La Cocině nadchne milovníky potápění a klid a volnost, které na této nedotčené pláži La Graciosa dýchají, jsou nakažlivé pro všechny, kdo ji navštíví. Do La Cocina se dostanete pouze pěšky nebo na kole, což tento přírodní zážitek ještě více ozvláštňuje. Z pláže s jemným pískem se můžete kochat výhledem na severní pobřeží Lanzarote.

Délka
100 m
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
La Graciosa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
8
9
262
262
10045