Playa de Las Conchas

Okouzlující místo s rozlehlou pláží

La Graciosa, vedle Lanzarote, je osídlený kanárský ostrov, kde stopy lidské civilizace jsou nejméně patrné. Skutečný poklad, který skrývá na severovýchodě takové perly jako je Las Conchas, pláž, která je příliš zajímavá na to, aby byla přehlédnuta. Pěšky cesta trvá 45 minut z hlavní vesnice, na kole sem dojedete za 20 minut. Přijeďte si odpočinout na zdejší žlutý písek a užijte si oceán hýřící modrými barvami, je to skutečné potěšení pro všechny smysly. Pokud si uděláte včasnou rezervaci, můžete si ostrov prohlédnout i v taxíku s pohonem 4x4, který je jedním z mála vozidel povolených na ostrově. Důležité je ale přijet. A užít si to.

Pláž se žlutým pískem a výhledy na ostrůvky Alegranza a Montaña Clara

Po příjemné procházce od zátoky Caleta de Sebo, Doražte do Las Conchas a odpočiňte si na vyhřátém písku s výhledem na Atlantický oceán. Je to skutečná nádhera. Cesta na polopustém území není nijak obtížná. Všudypřítomné slunce v kombinaci s pobřežím s vlnami, které mohou být obzvláště silné, proto zde není doporučeno koupání. Díky výhledům na ostrůvky Montaña Clara a Alegranza, četným mušlím, jež daly název této pláži, díky samotě, čistotě a svobodě, která je cítit ve vzduchu, budete mít chuť se sem vrátit hned následující den.

Délka
610 m
Sin vigilancia
Viento
Oleaje fuerte
LGTBI
¡Aviso!
Opatření ke koupání
Localidad
La Graciosa
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
8
10
262
10045