Charco verde

Pláž obklopená přírodou na ostrově La Palma

Pláž Charco Verde se nachází na jihozápadě ostrova La Palma, ani ne dva kilometry od vesnice Puerto Naos. Pláž leží uprostřed přírody a je to ta nejlepší volba, pokud se chcete vydat k moři s dětmi a zároveň nepřijít o venkovské prostředí. Tato příjemná zátoka, obklopená útesy a banánovníky, slibuje klidné moře, kde si může vodu a písek užít celá rodina. Pláž Charco Verde je dobře dostupná po silnici a najdete zde také parkoviště.

Pláž s dobrým přístupem a stánkem s občerstvením

Pláž Charco Verde je dlouhá 150 metrů a jídlo a nápoje si můžete zakoupit ve stánku s terasou. Je to dobře přístupná pláž, díky rampám a lávkám přizpůsobená osobám s omezenou pohyblivostí a dětským kočárkům. Další ze služeb, které tato zátoka na ostrově La Palma nabízí, jsou venkovní sprchy. Když si tady děti i dospělí maximálně užívají prázdniny, čas letí.

Délka
150 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
Los Llanos de Aridane

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
5
9
262
262
10045