La Zamora

Velká a malá pláž

Tato pláž, která se nachází v obci Fuencaliente, je rozdělena na dvě části, Zamora Grande a Zamora Chica, skálou, která slouží jako přírodní bariéra mezi oběma oblastmi. Nachází se pod útesem a její černý písek se táhne v délce 150 metrů a šířce přibližně 15 metrů. Vzhledem ke své hloubce se doporučuje zejména milovníkům potápění.

Ráj pro surfování

Milovníci surfování si na této pláži obvykle užívají vlny, zejména když je příliv a silné vlnobití. Přístup na pláž je po kamenném schodišti. Vzdálenost mezi oběma oblastmi lze za odlivu překonat pěšky.

Délka
150 metros de largo y 15 de ancho
Parking
Restaurant
WC
Oleaje fuerte
¡Aviso!
DOČASNĚ ZAVŘENO
Localidad
Fuencaliente
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
5
9
262
10045