Playa de Puerto Naos

Pláž s modrou vlajkou na ostrově La Palma

Pláž Puerto Naos je největší pláž na ostrově La Palma. Nachází se na jihozápadě ostrova v jeho hlavním turistickém letovisku Puerto Naos. Je to pláž známá vysokou kvalitou svých služeb. Od roku 2007 se pyšní modrou vlajkou, díky které je to jedna z nejvýznamnějších pláží na ostrově La Palma. Scházejí se zde navíc milovníci paraglidingu, takže je to perfektní místo, kde si můžete během plážové dovolené na ostrově La Palma užít letecké představení.

Pláž s černým pískem a nočním potápěním v letovisku Puerto Naos

Černý písek na pláži Puerto Naos je sopečného původu, ale díky olivínovému prachu si uchovává jemné zelené odstíny. Pláž je obklopená plážovou promenádou chráněnou kokosovými palmami, které koupajícím se osobám poskytují stín. Promenáda je spojená s řadou restaurací a teras, kde si můžete vychutnat místní kuchyni. Díky blízkosti hotelů a apartmánů je pláž dobře přístupná, a to i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Délka
120 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Los Llanos de Aridane

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
5
9
262
262
10045