Playa Puerto de Tazacorte

Pláž obklopená přírodou

Pláž s přístavem Tazacorte se nachází na západě ostrova La Palma v obci Tazacorte. Je to ideální pláž pro všechny ty, kdož hledají místo obklopené přírodou ale s veškerým pohodlím. Pláž s přístavem Tazacorte leží pod skalami, daleko od hluku města, ale má několik restaurací a kaváren přímo u pláže. Navíc nabízí služby jako pronájem houpacích sítí, pobřežní promenádu, autobusovou zastávku a parkoviště.

Rodinné prostředí na klidné pláži

V klidných vodách Playa Puerto de Tazacorte si báječně užijí plavání v moři a slunce návštěvníci v každém věku, protože molo brzdí mořské proudy a vlny. Atmosféra této pláže s černým pískem je velmi rodinná, dokonalá, aby si děti hrály na břehu a poznávaly nové kamarády a dospělí se přitom procházeli a slunili s výhledem na barevné domy charakteristické pro Tazacorte.

Délka
375 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Tazacorte

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
5
9
262
262
10045