Punta Larga

Skvělé místo k užívání západu slunce.

Puntalarga je malá pláž, která je stejně jako většina pláží v této oblasti tvořena černým pískem. Vznikla díky třem lávovým jazykům, které se dostaly do moře a vytvořily malý záliv, v němž se nachází tato pláž dlouhá něco přes 100 metrů. Je snadno přístupná a příliv není obvykle příliš aktivní, takže je ideální pro výlet s rodinou.

Další služby

Na této pláži je několik služeb, které nám pomohou užít si pohodový den, včetně ochranného vlnolamu s 240 metrů dlouhou čelní stěnou, plošin a schodů na opalování, chodníku a mola se schody vedoucími do moře, kiosku s vyhlídkou v centrální části, toalet a převlékáren.

Délka
110 metros de largo y 25 de ancho
Parking
Restaurant
WC
Public transport
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Fuencaliente

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
5
9
262
10045