Caleta del Mero

Bílé písečné duny a vulkanické skály

Bílé písečné duny viditelné na obou stranách silnice a tyrkysově modrá voda moře kontrastují s tmavými barvami vulkanických skal, které tvoří nádherný obraz Caleta del Mero. Nachází se v krásném a rajském přírodním prostředí na severu Lanzarote, v obci Haría. Tato krásná pláž je dosažitelná autem nebo autobusem a má parkoviště. Ideální místo pro odpočinek a užívání si jednoho z nejkrásnějších koutů ostrova. Díky vlnám je vhodné i pro vodní sporty, jako je surfování.

Přírodní krajina křišťálově čistých vod

V Caletě del Mero je možné tábořit se souhlasem úřadu Cabildo de Lanzarote a užívat si slunce a moře v souznění s přírodou po několik dní. Toto místo si zamiluje každý, kdo ho navštíví díky plážím Las Cocinillas a Caletón Blanco a nádherné přírodní krajině s dunami a křišťálově čistou vodou. Nepochybně je to výjimečné místo na ostrově, kde můžete strávit jedinečný den.

Délka
60 m
Parking
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Haría

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
3
9
262
10045