El Jablillo

Pláž s vlnolamem na ostrově Lanzarote

Pláž El Jablillo se nachází v letovisku Costa Teguise na východě ostrova Lanzarote. Je přírodně chráněná před větrem a přílivem a klidné moře zde zajišťuje také vlnolam. Pláž El Jablillo je ideální pro celou rodinu, neboť ti nejmenší si můžou celý den hrát v písku a plavat v moři, zatímco dospělí bez obav odpočívají a užívají si slunce, které na ostrově Lanzarote svítí neustále.

Klidné moře a dobrá přístupnost pro celou rodinu

El Jablillo nabízí služby, jako jsou lehátka a sprchy, a navíc se nachází blízko obchodů a kaváren na plážové promenádě. Pláž je vybavená rampami a lávkami, díky čemuž je přístupná pro celou rodinu. Nachází se zde také parkoviště a nedaleko i autobusová zastávka. Pro ještě větší klid zde po celý rok hlídkují záchranáři.

Délka
350 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Viento
Klidná voda
Localidad
Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045