El Reducto

Nejlepší pláž v hlavním městě

V centru města Arrecife, na východě ostrova Lanzarote, se nachází pláž El Reducto. S více než půl kilometrem jemného zlatého písku je považována za nejlepší pláž v hlavním městě ostrova. Její klidné vody chráněné přírodními útesy zaručují bezpečí pro malé děti. Pulzující ohraničenou promenádu lemují charakteristické kokosové palmy, které umocňují její krásu a jedinečnost. Nachází se zde mnoho obchodů, kaváren a restaurací, které vám umožní prožít dokonalý den na pláži a užít si volný čas.

Pláž, nakupování, gastronomie a volný čas

Pláž El Reducto je označena modrou vlajkou, protože nabízí všechny potřebné služby: sprchy, šatny, toalety, plážové bary, autobusové zastávky a taxi, stejně jako širokou škálu ubytování. Její rekonstruovaná promenáda s atraktivní zábavním parkem je ideálním místem pro procházky a trávení volného času. Jsou zde bary, aréna na kolečkové brusle, možnost zapůjčení jízdních kol, přírodní trávník... Pláž El Reducto je perfektní kombinací pro koupání, nakupování, gastronomii a příjemnou procházku u moře.

Délka
685 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Arrecife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045