Playa Bajo el Risco

Exotická pláž na Lanzarote

Pyšní se výhledy na Famara, La Graciosa a zbytek souostroví Chinijo. Toto místo na severu Lanzarote se stává luxusním osamoceným rájem. Je třeba ale přijet v době, kdy si můžete užít relaxační koupel v klidném, průzračném a energii dodávajícím moři. To vše nabízí pláž Bajo el Risco, klidné útočiště ležící v blízkosti útesu Famara. Čeká zde na vás jemný zlatavý písek. Místo je vyhledávanou destinací mezi těmi, kdo touží po klidu a svobodě.

Koupání v El Río, naproti La Graciosa

Na tuto klidnou pláž se dostanete z městečka Yé, které leží v blízkosti rozhledny El Río, nebo využijte loď z Órzola nebo La Graciosa. Cestou z Los Gracioseros se za hodinu dostanete na písečnou pláž a mořským zálivům, které rovněž stojí za návštěvu. Atlantický oceán hýřící odstíny modré je ideální pro plavání nebo opalování na dopoledním slunci, které praží do zdejších útesů. Klid a pohoda v této oáze jsou nevyhnutelné od první chvíle, kdy sem vkročíte.

Délka
845 m
Nudist zone
Parking
Sin vigilancia
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045