Playa Bastián

Pláž se službami v Costa Teguise

Na této pláži s tmavým pískem a klidnou vodou, která se nachází v Costa de Teguise a je dlouhá 375 metrů, můžete využívat různé doplňkové služby, jako je pronájem lehátek, parkování a sprchy. Pláž je také velmi dobře upravená, protože má silné kamenné zdi, schody a zelené plochy, v jejichž blízkosti najdete stinná místa.

Grilování u moře

Další zajímavostí této pláže je přítomnost některých kamenných zákoutí, mezi nimiž najdete několik grilů, které vám umožní užít si piknikový den jen pár metrů od moře. Pokud chcete ochutnat místní jídlo, můžete tak učinit díky množství restaurací, které jsou rozmístěny podél písečné promenády.

Délka
375 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Sin vigilancia
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Costa Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045