Playa Blanca

Relaxační prázdninová destinace na jihu Lanzarote

Playa Blanca na jihu Lanzarote se vyznačuje klidnou a pohodovou atmosférou a je ideálním místem k odpočinku. Dobrým nápadem pro načerpání energie je lenošení na slunci nebo procházka po nábřežní promenádě při západu slunce. V tomto městečku, které se nachází v blízkosti národního parku Timanfaya a pláží Papagayo, je přístav, odkud se můžete vydat lodí na ostrov Fuerteventura.

Užívejte si volný čas a moře v Playa Blanca

Playa Blanca nabízí možnost najít pláže, které vyhovují každému vkusu a které si můžete užívat po celý rok. V okolí jsou hotely všech kategorií a restaurace, kde můžete načerpat síly. Odpoledne se můžete nadýchat čerstvého mořského vzduchu a vychutnat si nabídku módních obchodů nebo si dát kávu, která vám dodá energii, a dokonale tak doplnit den strávený na pláži.

Délka
130 m
Accessible
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Playa Blanca

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045