Playa de La Cantería

Surfařská pláž na severu Lanzarote

Nejsevernější exotická pláž na Lanzarote je mekkou surfařů a ideální destinací pro ty, kdo hledají slunce a procházky s nádhernými výhledy. Tento kout se nazývá La Cantería. Převažuje zde žlutý písek a nachází se v blízkosti rybářské vesničky Órzola, která je po moři spojená s La Graciosa a ostatními ostrůvky souostroví Chinijo. Je to tu skutečný luxus. Klid a svoboda jsou zde nedocenitelné, a to i navzdory blízké civilizaci.

Vypnutí a relaxace s výhledem na La Graciosa

Cantería se objevuje ve všech konverzacích o surfování. Tato pláž se nachází jen několik minut pěšky nebo autem od Órzola. Je ideální pro odpočinek, vezměte si s sebou knížku a něco k jídlu a můžete zde strávit krásný den. Tento kout nabízí nádherné výhledy na La Graciosa, místo je chráněné skalami Famara a je tu druhá zátoka dostupná pěšky při odlivu. Místo, jež si nijak nezadá s širokou nabídkou přírodních krás Kanárských ostrovů.

Délka
300 m
Nudist zone
Parking
Sin vigilancia
Viento
Oleaje fuerte
Localidad
Haría
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
3
10
262
10045