Playa de Las Cucharas

Rodinná pláž s vodními aktivitami na ostrově Lanzarote

Na východním pobřeží ostrova Lanzarote v turistickém letovisku Costa Teguise se nachází pláž Las Cucharas. Je to městská pláž s bílým pískem, ideální pro rodiny s dospívajícími dětmi. Nabízí totiž zapůjčení šlapadel a jsou zde oblasti, kde můžete začít s různými vodními aktivitami, jako je surfování, windsurfing a potápění. Pláž Las Cucharas bezpochyby zaručí zábavu celé rodině.

Nejdokonalejší pláž v letovisku Costa Teguise

Pokud jde o nabídku služeb, pláž Las Cucharas je ze všech pláží v letovisku Costa Teguise nejdokonalejší. Je dlouhá 650 metrů a obklopená zahradami a třídou vybízející k procházkám, na níž najdete několik barů a obchodů. Pokud přijedete s malými dětmi, nejlepší je vydat se do severní části. Tady není možné půjčit si lehátka a slunečníky, ale vykoupete se tu ve velice klidném moři, které je před vlnami chráněno vlnolamem.

Délka
640 m
Accessible
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Todo el año
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045