Playa Honda

Oáza klidu mezi Arrecife a Puerto del Carmen

Pláž Playa Honda se nachází na strategickém místě mezi Puerto del Carmen a Arrecife. Leží mezi dvěma nejrušnějšími místy na Lanzarote, a přesto je oázou klidu a odloučení. Pláž se táhne v délce téměř dvou kilometrů podél nekonečné promenády, kde se mnoho lidí věnuje sportu, aby se nadýchali čerstvého vzduchu a užili si nekonečné moře. Její vody jsou obvykle klidné, přestože se jedná o místo, které je často bičováno větrem, i když ten bývá spíše stálý než prudký. Proto má vynikající podmínky pro windsurfing a další vodní sporty.

Urbanizace Playa Honda

Pláž se nachází vedle letiště Lanzarote, v zástavbě Playa Honda. Tato rezidenční čtvrť vznikla přibližně před 40 lety a stala se jednou z nejoblíbenějších oblastí pro obyvatele Lanzarote, kteří se chtějí usadit v centru a na živém místě, ale zároveň dostatečně klidném a vzdáleném od Puerto del Carmen, jedné z nejrušnějších oblastí ostrova. V okolí je také mnoho barů a restaurací.

Délka
1333 metros de largo y 85 de ancho
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Solo en verano
Viento
Klidná voda
Localidad
San Bartolomé

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
3
9
262
10045