Playa Mujeres

Pláž uprostřed krajiny na Lanzarote

Jednou z nejkrásnějších pláží na Lanzarote je Playa Mujeres, která se nachází v srdci chráněné přírodní rezervace Los Ajaches. Tato pláž s jemným bílým pískem se nachází na jihu ostrova a je ideální pro všechny, kdo si chtějí užívat přírody a relaxovat daleko od hluku města. Playa Mujeres je 400 metrů dlouhá a má velmi malé vlny, takže ji navštěvují lidé všech věkových kategorií.

Tyrkysové vody na Playa Mujeres

Velkolepá příroda, která obklopuje tuto pláž, je ukázkou opuštěné krajiny Lanzarote, omývané mořem, které se před očima návštěvníků mění z tyrkysové na sytě modrou. Playa Mujeres vybízí k tomu, abyste si celé hodiny užívali slunce a klid zdejších vod, a proto sem mnoho návštěvníků přijíždí brzy ráno se vším, co potřebují, aby mohli strávit den s rodinou nebo přáteli. Na Playa Mujeres jsou k dispozici odpadkové koše, parkoviště a úklidová služba.

Délka
395m
Nudist zone
Parking
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Playa Blanca

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045