Abama

Úžasné západy slunce

Pláž Abama je rajský záliv se zlatým pískem a klidnou tyrkysovou vodou. Nachází v Guía de Isora, na jihu Tenerife, velmi blízko od jednoho z nejluxusnějších hotelů na ostrově. Malá rušná pláž, kde převládá klid, ideální pro relaxaci, odpočinek a nádherné západy slunce, s výhledem na ostrov La Gomera na obzoru. V baru u pláže si můžete zakoupit nápoje a občerstvení a váš den bude ještě dokonalejší.Příjemná atmosféra, skvělé procházky a nádherný výhled.

Rajská zátoka, klidná a bezpečná

Tato rajská zátoka se zlatým pískem písku je jedna z nejkrásnějších na Tenerife. Nachází se na úpatí útesu, na němž jsou banánové plantáže, což vytváří krásný kontrast. Pláž Abama je velmi bezpečná pro děti, které si mohou užívat koupání a hrát si s pískem u pobřeží. K dispozici je nedaleké parkoviště, kde můžete nechat vozidlo a pohodlně přijít po schodech.

Délka
100 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Guía de Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045