El Camisón

Pláž na Tenerife upravená pro vozíčkáře

Pláž El Camisón se nachází ve městě Arona na jihu ostrova Tenerife. Je to pláž pro všechny, protože kombinuje relaxaci a odpočinek s vodními sporty a volnočasovými aktivitami. Má 350 metrů zlatavého písku a dva vlnolamy, které zaručují klidné vody, takže je ideální pro zábavu s nejmenšími. El Camisón má bezbariérový přístup, sprchy a půjčovnu lehátek a slunečníků.

Odpočinek na promenádě El Camisón

Ze samotné pláže El Camisón a z promenády, která ji obklopuje, je nádherný panoramatický výhled na ostrov La Gomera a na lodě, které plují mezi oběma ostrovy. Kromě toho se na této třídě nachází řada restaurací, teras a obchodů, kde návštěvníci najdou vše, co potřebují k tomu, aby si užili pohodový den na pláži zalité sluncem, na jihu Tenerife v klidné atmosféře jako v El Camisón.

Délka
350 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Las Américas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045