Fañabe

Pohodlná pláž pro celou rodinu

Pláž Fañabé se nachází v letovisku Costa Adeje na jihu ostrova Tenerife. Jsou zde k dispozici různé služby, díky čemuž je tato pláž ideální pro celou rodinu. Vše je promyšlené pro pohodlí dospělých i těch nejmenších, od přístupu přizpůsobeného dětským kočárkům, až po restaurace na přímořské třídě, z nichž se dostanete přímo na pláž. Bezpečnost koupajících se osob během celého roku střeží tým záchranářů.

Jemný písek a klidné moře v letovisku Costa Adeje

Vzhledem k tomu, že jde o pláž s čistým a klidným mořem a s jemným pískem, je jako dělaná k tomu, aby dospělí odpočívali, zatímco se děti baví při stavbě hradů z písku nebo se čvachtají na břehu. Na pláži Fañabé jsou k dispozici lehátka a slunečníky a také šatny s toaletami a sprchami, díky kterým bude váš odpočinek na slunci ještě pohodlnější.

Délka
600 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Tourist info
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Costa Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045