Las Gaviotas

„Tajná“ pláž na Tenerife

Na severu ostrova, jen několik kilometrů od hlavního města, se nachází pláž, která si zachovala svou sopečnou podstatu. Ráj pro oči, kde se černý písek snoubí se zelení bohaté vegetace a který je útočištěm před přelidněnými oblastmi, jež najdeme v jiných částech ostrova.

Cesta do ráje autem

I přes svou odlehlost je přístup na tuto pláž poměrně snadný, pokud přijedete autem. Pokud přijíždíte ze Santa Cruz de Tenerife, jeďte směrem na San Andrés a poté odbočte na Igueste (TF-121). Pokud se rozhodnete pro veřejnou dopravu, jeďte do Igueste autobusem a zbytek cesty dojděte pěšky.

Délka
250 m
Parking
Public transport
Todo el año
Oleaje moderado
LGTBI
Localidad
San Andrés

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045