Las Teresitas

Rodinná pláž v Santa Cruz de Tenerife

Pláž Las Teresitas leží na severovýchodě ostrova Tenerife, poblíž centra města Santa Cruz. Je dlouhá přibližně kilometr a půl. Pláž je chráněná před proudy vlnolamem a díky zdejšímu klidnému moři se podobá bazénu. Děti si mohou bezpečně hrát na břehu nebo se s rodiči učit plavat v rozlehlých oblastech, kde dosáhnou na dno.

Stánky s občerstvením na písečné pláži

Pláž je ozdobená palmami a stromy, v jejichž stínu si děti můžou celý den hrát ve žlutém písku, stavět hrady a kopat jámy. Na pláži jsou k dispozici sprchy, toalety a šatny a také několik stánků, kde si můžete koupit občerstvení a nápoje. Na bezpečnost návštěvníků dohlíží tým záchranářů. Využít zde můžete také veřejnou dopravu a rozlehlé parkoviště.

Délka
1300 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Klidná voda
LGTBI
Localidad
Santa Cruz de Tenerife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045