Las Vistas

Dobře přístupná pláž na ostrově Tenerife

Pláž Las Vistas se nachází ve městě Los Cristianos na jihu ostrova Tenerife. Díky kvalitě zdejších služeb byla několikrát oceněna modrou vlajkou, kterou uděluje Nadace pro ekologickou výchovu. Pláž má jemný světlý písek a je přístupná pro invalidní vozíky a kočárky. Také jsou k dispozici sprchy a toalety. Místní klidné moře je ideální pro ty nejmenší. Můžou si celý den hrát ve vodě i na písku a rodičům zajistí větší klid zdejší záchranný tým.

Zábava a volnočasové aktivity na pláži pro všechny věkové kategorie

Na téměř kilometr dlouhé pláži Las Vistas si můžete po celý rok užívat čisté moře a dlouhé procházky na slunci. Díky různým volnočasovým aktivitám a řadě stánků s občerstvením, kde můžete uhasit žízeň, je to jedna z nejoblíbenějších pláží na jihu ostrova mezi turisty i místními obyvateli. Váš ideální prázdninový den doplní rušná třída s obchody, restauracemi a terasami poblíž pláže.

Délka
850 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Los Cristianos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045