Playa de Alcalá

Námořnická pláž

Tato mořská pláž s šedými oblázky se nachází v obci Guía de Isora, vedle mola s rybářskými loděmi, a je tak jednou z nejmalebnějších v oblasti. Je přibližně 30 metrů dlouhá a 15 metrů široká a nabízí některé služby, jako jsou odpadkové koše a sprchy.

Námořnická pláž

Jedním z hlavních lákadel této pláže je bezpochyby množství restaurací specializovaných na ryby a tradiční jídla. Před odchodem na večeři doporučujeme zůstat a vychutnat si neuvěřitelné západy slunce s výhledem na La Gomeru, které si můžete užít přímo z písku.

Délka
30 m
Parking
Restaurant
Showers
Public transport
Solo en verano
Localidad
Guía de Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045