Playa de El Médano

Jedna z nejznámějších pláží mezi obyvateli Tenerife

Na jihu ostrova Tenerife se nachází jedna z nejatraktivnějších pláží pro obyvatele ostrova: El Médano. Je to pláž s tmavým pískem, mělkým mořem a mírnými vlnami, která nabízí všechny služby a vybavení městské pláže. Z letoviska El Médano se postupem času stalo významné rekreační místo obyvatelů ostrova. Díky větru zde lze nepřetržitě provozovat windsurfing a kitesurfing, což během teplého dne na pláži zaručuje volnočasové aktivity.

Skvěle přístupná rodinná městská pláž v letovisku El Médano

El Médano je rodinná pláž, která nabízí zapůjčení lehátek a slunečníků a plážovou promenádu s restauracemi. Osobám s omezenou pohyblivostí zajišťují dobrý přístup rampy, speciální vozíky a berle do vody a během léta dokonce i pomoc při koupání. Turistická nabídka letoviska zahrnuje řadu apartmánů a hotelů hned u pláže a také obchody, kde si můžete zapůjčit vybavení pro vodní sporty. V blízkém přístavu El Médano můžou navíc kotvit plavidla.

Délka
750 m
Hammok sunshade
Nudist zone
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Granadilla de Abona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045