Playa de la Arena

3x1: černá pláž se dvěma bazény

Turistické středisko Mesa del Mar je luxusem pro každou rodinu na dovolené v Tacoronte na severozápadě Tenerife. Jednak proto, že je součástí chráněné krajiny Costa Acentejo, a dokonce je archeologickou zónou, která byla pro své guančské pozůstatky prohlášena za kulturní památku. Druhým důvodem je pláž La Arena, která je nejen 350 m dlouhá a 30 m široká, ale v létě je na ní i bazén a po celý rok další.

Všechna turistická zařízení

Do La Areny vede horská silnice, po které se k pláži dostanete malým tunelem. V oblasti je dostatek parkovacích míst. Ti, kteří zde stráví den opalováním a koupáním, mají k dispozici toalety a sprchy, aby se poté mohli projít po okolí, po restauracích, skromném molu a poustevně Ntra. Sra. del Carmen.

Délka
350 m
Showers
WC
Public transport
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
Tacoronte

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045