Playa de La Arena

Pláž s černým sopečným pískem na západním pobřeží ostrova Tenerife

Přímo v centru malého turistického letoviska Puerto de Santiago se nachází pláž La Arena. Leží na západním pobřeží ostrova Tenerife. Černý písek nejen nádherně kontrastuje s bílou pěnou na břehu, ale také snadněji absorbuje sluneční světlo. Díky tomu je to teplá pláž, která po celý rok slibuje příjemnou teplotu. Sopečné skály na jejích bocích jsou pak ideální pro šnorchlování nebo potápění bez přístroje. Můžete tak objevovat zdejší dno plné mořského života.

Malá městská pláž se všemi službami

Pláž La Arena je malá městská pláž vybavená zastávkou taxi a dobrým spojením místní sítí autobusů. Vzhledem k tomu, že se u pláže nachází široká ulice, v blízkosti je velké množství obchodů a občerstvovacích zařízení, včetně restaurace hned u pláže. Je to pláž s dobrým přístupem, vybavená rampami a lávkami. K dispozici jsou služby záchranářů, sprchy a půjčovna slunečníků. Pokud si však chcete půjčit lehátko, vyplatí se dorazit brzy, protože ta nejlépe umístěná jsou obvykle obsazená už brzy ráno.

Délka
120 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Oleaje moderado
LGTBI
Localidad
Puerto Santiago

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045