Playa de La Tejita

Klidná pláž poblíž přírodní rezervace Montaña Roja

U přírodní rezervace Montaña Roja na jihu ostrova Tenerife se nachází La Tejita, klidná kilometr dlouhá pláž. Silnicí je spojená s letoviskem El Médano a s rybářskou vesnicí Los Abrigos. Díky přírodnímu charakteru této pláže ji navštěvují mladí lidé a sportovci, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od turistických letovisek. Úžasný výhled na starý sopečný kráter Montaña Roja načervenalé barvy z této pláže dělá jedinečné místo, kde si můžete užít zdejší přírodní scenérii.

Nudistická pláž na ostrově Tenerife poblíž městečka El Médano

La Tejita je divoká pláž se zlatým pískem a mírnými vlnami. Díky neustálé přítomnosti větru je to významné místo ostrova Tenerife, kde můžete provozovat sporty, jako je surfování a windsurfing. Na východní straně poblíž kráteru Montaña Roja pak najdou soukromí a klid příznivci nudismu. V těsné blízkosti písku se nachází rozlehlé parkoviště a poblíž pláže je kemp pro karavany a stany, který nabízí sprchy, kavárnu a pronájem dřevěných chatek.

Délka
1 km
Hammok sunshade
Nudist zone
Parking
Restaurant
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Viento
Oleaje moderado
LGTBI
Localidad
El Medano
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045