Playa de Las Arenas

Procházka na pláž Guanches de Candelaria

V pěkné rybářské vesničce Candelaria na severovýchodě ostrova Tenerife se nachází 75 metrů dlouhá a 20 metrů široká pláž s černým sopečným pískem a oblázky. Podél pobřeží pokračujte na pláže La Arenita a Punta Larga a rodiny, které se chtějí projít, mohou navštívit sochařský komplex Menceyes, který je poctou Guančům, dávným obyvatelům Tenerife spojeným s Pannou Marií z Candelarie.

Velmi kompletní oblast služeb

Tato pláž, známá také jako pláž La Arena, je snadno přístupná z promenády po vlnolamu nebo po schodech. Má zalesněné plochy na opalování, sprchy a plážový stánek. Kromě všech restaurací, zmrzlináren nebo obchodů, kde můžete nakupovat... a tělocvičny pod širým nebem a dětských hřišť pro veřejnost na promenádě, takže když se vlny rozbouří, nikdo se nenudí.

Délka
250 m
Accessible
Parking
Public transport
Tourist info
Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Candelaria
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045