Playa de Punta Larga

Velmi přátelská pláž pro rodiny s dětmi v Candelarii

Uprostřed pláží La Arenita a Las Arenas se nachází 60 metrů vysoká Punta Larga. Tři pláže jsou dlouhé přibližně 230 m, což je ideální pro běhání s výhledem na moře. Vzhledem k vulkanickému písku s oblázky a balvany se doporučuje nosit boty, ačkoli do moře se dostanete přímo po 35metrové plošině. Tato rodinná pláž s průměrnou obsazeností je s výjimkou léta chráněna vlnolamem, takže si zde mohou bezpečně zaplavat děti i dospělí.

Tmavý písek a tyrkysová voda

Punta Larga je snadno dostupná pěšky nebo po bezbariérové rampě podél souběžné promenády, která je lemována restauracemi. Ale také městským autobusem nebo autem, které zaparkujete na přilehlých parkovištích na Avenida Marítima. Ideální pláž pro ty, kteří se chtějí opalovat na písku nebo na dřevěných plošinách k tomu určených. Stručně řečeno, ideální pláž pro to strávit den na pláži s veškerým možným zázemím, protože v centrální části se nachází kiosek, toalety a převlékárny k bezplatnému použití.

Délka
60 m
Parking
Restaurant
Public transport
Sin vigilancia
Klidná voda
Localidad
Candelaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045