Playa de San Marcos

Klenot v koruně města Icod de los Vinos

V San Marcos, vesnici patřící k obci Icod de los Vinos, se snoubí černý písek s kameny a mořská mlha, takže návštěvníci pláže San Marcos si mohou užívat její 160 metrů dlouhou část. Na této známé pláži panuje v letních měsících velmi rušná rodinná atmosféra. Je obklopena zelení, obchody a byty. Chráněná poloha pláže, mola a útesu zajišťuje bezpečnost návštěvníků a chrání je před bouřlivými proudy, které jsou na severním pobřeží Tenerife běžné.

Vše, co potřebujete, abyste se nenudili

Na této pláži, kterou hlídá plavčík Červeného kříže, jsou k dispozici toalety, sprchy, houpací síť, půjčovna surfů nebo kánoí, nedaleké restaurace s výhledem na moře a přilehlá promenáda. Na koupající se, kteří sem připlouvají, aby se opalovali nebo si hráli ve vodě, čeká v moři blízko břehu uměle vytvořená plošina. Přístup na pláž je snadný, protože se na ni dostanete pěšky, veřejnou dopravou nebo autem podle značek z Icodu, které vedou na parkoviště s přibližně 50 parkovacími místy.

Délka
160 m
Accessible
Restaurant
Showers
Public transport
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
Icod de Los Vinos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
1
9
262
10045